sobota, 2 kwietnia 2016

Rozmysły na temat łóżka

Tak bardzo kocham spanie w łóżku z moimi trzema kocami. Jeden obwinę sobie wokół ręki, w drugiego się wtulę, a na trzecim się położę. Przykryty kołdrą skulę się w kłębek i będę miał wszystko gdzieś. Będę tylko ja, moje myśli i ciepełko (a jeśli będę miał telefon, to dopiero raj). Czuję się wtedy jak nędzarz, który mimo wszystko jest szczęśliwy z tego co posiada.
Łóżko - dom w wersji mini. Mój pokój - Raj na ziemi.

.

.

.
Ach. Dzisiaj rano znowu rodzice się pokłócili, ale to praktycznie codzienność. Poszło o kościół i rodzinę mamy (już się, chyba, pogodzili, a przynajmniej mama tego chciała). No bo kto by pomyślał, że kościół w Polsce będzie tak uprzywilejowany.
Przez tą katastrofę w Smoleńsku skłócony został naród, a Władimir Putin cieszy się z tego jak Caryca Katarzyna II przed rozbiorami. Normalnie druga Targowica, skoro politycy Platformy z teczkami jadą do Brukseli (ach, gdyby Konstytucja 3 maja weszła w życie, to Rosja, Austria i Niemy by nas nie rozebrali, Austrii ostatecznie mogę wybaczyć, bo nas nie prześladowali)
.
Dzisiaj jedenasta rocznica śmierci Jana Pawła II. Kochanego papieża, który niestety musiał odejść. (2 kwietnia 2005 [*], pamiętam jakby to było wczoraj)
"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali"
 .
Nasza drużyna - Górnik Łęczna - od wczoraj cofa się w rozwoju i spada na przedostatnie miejsce. Jesteśmy jedyną drużyną, która od początku zeszłego sezonu w Ekstraklasie ma cały czas tego samego trenera. Powinniśmy zwolnić Jurija Szatałowa, ponieważ już w zeszłym roku ledwo z nim dostaliśmy się do sezonu 2015/2016.
.

A oto poranny widok z okna w kuchni. Piękny.
.

A na koniec. Brat kupił wczoraj takiego wężyka i dwie kostki Rubika.
.
Edit: 16:11
PiS rozwala jedną z najlepszych stadnin na świecie. Czemu? W Janowie Podlaskim (moje województwo) padła kolejna klacz -  to już druga należąca do Shirley Watts.
Zmienili w okolicach lutego prezesów na gorszych i teraz z dumy Polski stanie się burdel. Cholera. Nawet szejkowie z Półwyspu Arabskiego chcieli kupować tam konie. A teraz co tam mamy? Niedługo chyba nic.
.
Edit: 20:11

amnesty4

amnesty3

amnesty5

Brak komentarza.