sobota, 17 grudnia 2016

Sejmowa opozycja to dno moralne


Dawno nie było nic o polityce, ale dzisiaj opowiem o opozycji. Akurat dzisiaj będę krytykował obie strony. PiS i opozycję zjadę równo, ale zacznę najpierw od tych drugich. Link nr 1
Dokładniej o dziennikarzach protestujących pod sejmem. Monika Olejnik miała czelność wraz z innymi dziennikarzami krzyczeć jak im źle. Jej ubrania to roczna pensja większości Polaków.
Link nr 2 - Posłanka PO Agnieszka Pomaska powiedziała, że w sejmie została pobita przez Jarosława Kaczyńskiego, który wyrwał jej z ręki telefon. Toż to absolutna prawda.
Parę komentarzy z wymienionych wyżej linków:
warchoły i oszołomy z PO i Nowoczesnej zablokowały pracę sejmu ..ot co !
o tak !! straszny Jarosław, 1,60cm w kapeluszu wyszarpał biednej kobiecie telefon a to nie wszystko, pewnie chciał ją zgwałcić!!!! co za dramat buahaahaha, ciekawe kto uwierzy w takie bzdury?:)
zawsze bałam się jako kobieta takich kobiet jakie są w opozycji,zbyt pewne siebie/ co jak wiemy też jest szkodliwe/ bezkompromisow, e,krzyczące,.. Nie chcę mieć takich koleżanek ani nawet znajomych.
pisiory i ich "sóweren" na cały świat przynoszą wstyd ojczyźnie i Polakom
Jestem dumny z tego jakie obecnie (zmiany - przyp. red.) zachodzą w Polsce. Wszystkim odsuniętym nagle od koryta, po wielu latach uprzywilejowania doradzam kropelki na uspokojenie. 
 SZANOWNA OPOZYCJO ZACHOWUJECIE SIE JAK DZIECI ZAMIAST SZPADELKÓW DOSTALISCIE TELEFONY KOMÓRKOWE POPROSTU JESTESCIE SMIESZNI POPATRZCIE NA SIEBIE JAK WYGLĄDACIE WASZA SPECJALNOŚĆ TO ROBIENIE ZADYMY W POLSCE PAMIĘTAJCIE ZE MY POLACY WSZYSTKO WIDZIMY I NAPEWNO NIE DOSTANIECIE NASZYCH GŁOSÓW

Wracając do posta. Jestem mocno zażenowany tą sytuacją. Osobiście jestem przeciwnikiem PiS, ponieważ to co oni robią woła o pomstę do nieba. Oni nie są niewinni, ale też nie gorsi od PO i Nowoczesnej. 
Jeszcze parę linków. Warto przeczytać: Pudelek1Pudelek2Gazeta1Gazeta2
 Źle się dzieje w Polsce. Wszyscy w sejmie to źli ludzie. No, prawie, ale teraz nie ma co się nad tym rozpisywać. Zastanawiam się tylko, czy wybuchnie wojna domowa?