sobota, 7 maja 2016

Komitet Obrony Demokracji

Oglądam marsz KODu. Chce mi się śmiać. Powiewają flagi gejów, nowoczesnej, platformy, pod którymi śpiewają hymn (bluźnierstwo) państwowy. Petru gada, że wygrają. Barbara Nowacka obraża Victoria Orbana i broni z resztą tego kumoterstwa zlewicowanej Unii, która nie radzi sobie z imigrantami, którzy niszczą nasz kontynent. Skandują: "Tu jest Polska", mówią, że jesteśmy i będziemy w Europie (jakby bycie w UE świadczyło o byciu w Europie. Cypr?)
Jak ja mogę nazwać tych 250 tysięcy ludzi, którzy skandują w stolicy. Zmanipulowanymi. 
Gdzie byli ludzie, gdy Platforma kradł nam miliardy z emerytur? Gdzie byli, gdy podwyższano wszelkie możliwe podatki? Gdzie byli gdy podwyższano wiek emerytalny?  Zarabiamy najgorzej od reszty Europy, a to bogactwo będzie gadać i organizować marsze za nasze pieniądze. Hipokryci z Petru, Nowacką, Komorowskim, Pihowicz i Kopacz na czele. Flagi Unii palić, a nie bronić. My jej płacimy za wszelkie inwestycje, a co poniektórzy sądzą, że to święty Mikołaj, który obsypuje nas prezentami za darmo. Ha!
Kto jest patronem KODu? Bartoszewski! On mówił, że bał się Armii Krajowej bardziej od nazistów! KOD - zdrajcy i hipokryci.
Opozycja wraz z KODem szaleje na Twitterze pod hashtagiem #Marsz7maja oraz #SilnaPolskaWEuropie
Czyli wschód jest czymś gorszym? No, nie ma co.
"Jest moc, gdy 20 osób stoi" - a przy okazji - pani Pomaska wyzywała członków Kukiz'15 od debili. Zablokowała mnie na Twitterze. Tak samo jak PO, Nowoczesna z paroma ich posłami na czele.
Cytat:
"Demonstrancie!Czy jesteś zaopatrzony w zestaw obowiązkowy na ? Pytaj w najbliższej młodzieżówce Pytaj w najbliższej młodzieżówce !"
 

"Jadą na marsz"A tak poza tematem, to zaraz z Jasiem idziemy na mecz Górnika Łęczna z Górnikiem Zabrze. Wczoraj nasz trener - Jurij Szatałow zrezygnował i możemy dalej grać w Ekstraklasie (mieliśmy miejsce na końcu tabeli)
Link do Gazety.pl z relacji z marszu.
.
Edit: 16:18
Jarosław Kaczyński powiedział "Nie" dla uchodźców i nawet może być dla mnie socjalistą. Ważne jest bezpieczeństwo, a nie poprawność polityczna.
.
Edit: 16:34

Dałem się zmanipulować.
Jak powiedział @UsidusPL: "Na 1,5 km zmieści się maksymalnie 30 tysięcy ludzi, i to bardziej stojąc niż idąc"